×

TERE TULEMAST LUKUCENTRUMI KODULEHELE!

TERE TULEMAST LUKUCENTRUMI KODULEHELE!

Olete sattunud ühele väga erilisele kodulehele, mida täiendavad pidevalt inimesed, kes puutuvad selle valdkonnaga kokku rohkem kui kaheksa tundi päevas. Kodulehe idee on alguse saanud kolm aastat hiljem peale Lukupood OÜ loomist ehk 1999. aastal. Kodulehte on 11 aasta jooksul pidevalt uuendatud informatiivsemaks ja huvitavamaks. Käesolev versioon on neljas ja seda on kokku monteeritud enne internetti üles panekut rohkem kui 10 kuud.

Miks see koduleht on nii eriline?

Selle kodulehe kallal töötavad pidevalt inimesed, kes ei ole lihtsalt kodulehe valmistajad. Tegemist on oma ala spetsialistidega, kes on lukkudega kokku puutunud alates 1993. aastast, mil alustati ABLOY toodete müümisega Eesti turul. Enamus informatsioonist põhineb meie isiklikel kogemustel, mis on saadud tellimuste ja hinnapakkumiste tegemisel, toodete müümisel, paigaldamisel, hooldamisel ning remontimisel. Oleme alati tahtnud pakkuda inimestele midagi tõeliselt erilist nii kodulehe kui ka toodete ja teenuste näol.

Kodulehte uuendatakse peaaegu iga päev, mil lisatakse pilte, tekste ja materjale, mis võiksid huvi pakkuda nii jaeklientidele, tootjatele, arhitektidele kui ka ehitajatele. Oleme ainuke lukufirma Eestis, kes on kulutanud tuhandeid tunde täiusliku kodulehe loomisele.

Mida sellelt kodulehelt leida võite?

Oleme siia kokku kogunud hulgaliselt pildimaterjale, kasutus- ja paigaldusjuhendeid, erinevaid artikleid, sertifikaate, põnevaid uudiseid uute toodete kohta ja loomulikult ka tutvustavaid videosid. Püüame iga päev vähemalt kolmele tootele kirjutada informatiivset teksti.

Kuidas muuta seda kodulehte veelgi erilisemaks?

Kui te avastate meie kodulehel puudujääke või muid vigu, mis vajaksid teie arust korrigeerimist, siis andke palun meile sellest teada. Teie ideed ja ettepanekud on meile olulisemad, kui te arvatagi oskate. Eriti asjalike ideede ja kommentaaride eest peame teid meeles meenetega.

Täiuslikkus vajab pühendumist!

LukuCentrum!
 

 NÜÜD ENNEOLEMATUD HINNAD JALGRATTAKIIVRITELE. SOODSAD HINNAD AINULT KAUPLUSES KOHAPEAL

0 toodet / 0.00 €